За підтримки деканеси факультету №6 ХНУВС Оксани Брусакової для студентів випускних курсів за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та «Право» інспекторка з рекрутингу відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції Марина Філіппова провела профорієнтаційну лекцію щодо специфіки служби в поліції та можливостей працевлаштування. Працівниця поліції детально ознайомила з умовами проходження етапів конкурсу, розповіла про призначення на посаду поліцейського управління патрульної поліції в Харківській області у разі успішного проходження конкурсу та подальшим навчанням в Академії патрульної поліції. Студенти з зацікавленістю прослухали інформацію про можливості працевлаштування та отримали відповіді на свої запитання.