На факультеті №1 проводиться атестація здобувачів вищої освіти. До складу атестаційних комісій зі складання Державного екзамену з «Кримінального процесу» входять досвідчені науково-педагогічні працівники кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету №1 та представники практичних підрозділів Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області: заступник начальника слідчого відділу Ілля Сіньков і начальник відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого відділу Юрій Прокоф’єв.
Екзаменаційна комісія перевіряє теоретичну та практичну підготовку випускників. Квестове завдання вирішується групою із трьох курсантів, які виконують відповідні ролі. За результатами виконання поліцейського квесту здобувачі освіти мають продемонструвати свої навички роботи у спеціально розробленій програмі «Навчальний Єдиний реєстр досудових розслідувань».