За сприяння Чортківської міської ради Тернопільської області проведено онлайн-зустріч із майбутніми випускниками навчальних закладів м. Чортків. У заході взяли участь помічник ректора Віктор Слиш, заступник декана з навчально-методичної роботи факультету №4 Юрій Онищенко, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету №2 Оксана Мельничук, провідна фахівчиня факультету №1 Лілія Жиронкіна, директори та класні керівники навчальних закладів середньої освіти м. Чортків. На зустрічі обговорювались особливості вступної кампанії 2023 року.
Представники університету ознайомили старшокласників з історією університету, його відомими випускниками, цьогорічними умовами вступу, розповіли про факультети вишу, спеціальності та напрями підготовки як за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб. Детально зупинилися на перспективах професійного становлення та майбутнього працевлаштування. Для абітурієнтів у презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до Харківського поліцейського вишу. Загалом до зустрічі приєдналось більше 100 випускників.