Доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №4 Світлана Ясечко провела профорієнтаційну зустріч з адміністрацією та випускниками Володимир-Волинського агротехнічного коледжу м. Володимир Волинської області. Вона ознайомила студентів із факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, умовами вступу, правилами подання документів, особливостями організації освітнього процесу, наголосила на можливості особистісної реалізації курсантів і студентів вишу в науковій, творчій, спортивній діяльності тощо.
Світлана Ясечко надала адміністрації коледжу профорієнтаційні матеріали про університет для абітурієнтів щодо ознайомлення з напрямами підготовки та спеціальностями, за якими готують у закладі вищої освіти.