Напередодні 209-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря Громадська організація «Інноваційні обрії України» провела Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко». Метою конкурсу є актуалізація пам’яті про Тараса Шевченка та його ролі у закладанні духовних основ української нації, національно-патріотичне виховання здобувачів освіти, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів. Участь у конкурсі взяли й курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ за керівництва викладачів кафедри українознавства факультету №2.
Вітаємо переможницю в номінації «Психологічні аспекти творчості Тараса Шевченка» (науковий керівник – завідувач кафедри українознавства Ігор Чорний) курсантку факультету №3 Поліну Рог, а також курсантів, які отримали подяки від оргкомітету: Дар’ю Досаєву (факультет №2), Максима Паніна та Діану Чуженко (факультет №4) (науковий керівник – доцентка кафедри українознавства Інна Голопич).