Старша викладачка кафедри українознавства факультету №2 Наталія Єльнікова взяла участь у XХ Міжнародній методичній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», яку впродовж 5 днів проводив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» на платформі ZOOM.
За час роботи цієї школи науково-педагогічні працівники змогли підвищити педагогічну майстерність, ознайомитися із сучасними педагогічними технологіями, обмінятися досвідом щодо нових підходів у вихованні та розвитку особистості.
Захід був проведений на високому рівні у формі педагогічних майстерень за напрямками: STEM-лабораторії, Digital-інструменти, педагогічні майстерні, майстер-класи, уроки мотивації та творчості.
Доповідачами виступили не лише провідні науковці Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», а й спікери інших освітніх установ, зокрема США, Великобританії, Індії, Албанії.
За результатами проведення ХХ Міжнародної школи-семінару Наталія Єльнікова отримала сертифікат щодо підвищення кваліфікації.