Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету №4 Андрій Войціховський взяв участь у тематичній онлайн-лекції професора кафедри кримінально-правової політики та кримінального права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, експерта Центру громадянських свобод, кандидата юридичних наук, доцента Костянтина Задоя на тему «Від правосуддя переможців до правосуддя переможених: покарання за злочини Другої світової війни», проведеного Center for Civil Liberties / Центром громадянських свобод.
Під час заходу доповідачем були розкриті наступні теми: «Який слід в історії залишили утворені союзниками на території окупованої Німеччини військові трибунали?», «Як відбувалася передача повноважень щодо переслідування міжнародних злочинів німецьким судам?», «З якими викликами зіткнулися німецькі суди, розглядаючи справи про міжнародні злочини?», «Як громадська думка впливала на розгляд цих справ?».
Підсумовуючи, Костянтин Задоя зазначив, що здійснення міжнародного кримінального правосуддя Нюрнберзьким трибуналом може стати зразком міжнародної практики щодо створення спеціального судового механізму для розслідування воєнних злочинів і злочину агресії, вчинених Росією в Україні.