Доцентка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету №1 кандидатка юридичних наук Аліна Піддубна дистанційно взяла участь у ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Information activity as a component of science development», що проводилась Європейською організацією науковців «International Science Group» у м. Едмонтон, Канада.
Під час конференції обговорювались питання регламентації заходів щодо розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування; висвітлено практику Європейського суду з прав людини щодо захисту соматичних прав людини тощо. Аліна Піддубна виступила з тезами на тему «Деякі аспекти міжнародно-правового регулювання процесуальних гарантій прав учасників кримінального провадження».