Цього року серед випускників Харківського національного університету внутрішніх справ спортсмени футбольного клубу «Універ-Динамо» – курсанти Федір Сивоконь, Владислав Толокньов, Даніїл Новіков, Ілля Дикань і Богдан Полянський.
Упродовж чотирьох років хлопці разом з іншими гравцями футбольного клубу багато працювали, тренувалися та досягали вагомих результатів – стали чемпіонами та володарями Кубку Харківської області, чемпіонами міста Харкова та володарями Кубку МВС України.
Голова правління ФСК «Універ-Динамо», проректор університету Сергій Бортник впевнений, що майбутні працівники поліції будуть гідним взірцем сумлінного служіння українському народу, захищатимуть інтереси держави, її територіальну цілісність і суверенітет, разом наближатимуть нашу перемогу.