Представники університету - завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін факультету № 2 Сергій Ткаченко та старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська - провели робочу зустріч з керівниками Комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою "Рятувальник"» Харківської обласної ради - начальником закладу Сергієм Форостовцем та заступником начальника з виховної роботи Віталієм Сагайдачним. За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про співпрацю. Представники вишу проводитимуть профорієнтаційні та лекційні зустрічі з учнями ліцею: будуть знайомити з університетом, його факультетами, спеціальностями, перевагами навчання у виші системи МВС України, залучатимуть майбутніх випускників ліцею до заходів, які проводяться у ХНУВС для абітурієнтів.