Професорка кафедри теорії та історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Загуменна провела бінарне семінарське заняття з дисципліни «Філософія права» на тему «Філософія права в Україні: виникнення, світоглядно-методологічні витоки, основні ідеї» для курсантів 1 курсу факультету № 1. Заняття було проведено спільно з українським видавцем, генеральним директором видавництва «Фоліо» Олександром Красовицьким. Під час заняття було розглянуто та проаналізовано основні етапи розвитку філософсько-правової думки в Україні, заслухано реферативні доповіді курсантів з цієї теми. Олександр Красовицький розповів про розвиток видавничої справи в Україні в умовах воєнного стану зокрема та наголосив на активізації й залученні молоді до читання книг, розповів як правильно обирати книги та як важливо читати українські книжки. Наприкінці заняття Олександр Красовицький презентував курсантам свої книги та подарував їх бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ.