Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ за темою «Духовний вимір особистості в психології».

На засіданні гуртка, що проходило під головуванням доцентки кафедри Олени Шахової, взяли учать студенти і викладачі кафедри та запрошені гості: капелан ЗСУ Геннадій Рохманійко та християнський психолог Ірина Буракова.

Учасники акцентували увагу на тому, що у важки часи війни люди особливо потребують психологічної підтримки, тому що стикаються з екзистенційними переживаннями, пов'язаними з руйнуванням базового почуття безпеки; втратою джерел доходу; вимушеною міграцією; втратою зв’язків, майна, членів сім'ї; загрозою каліцтва та загибелі. Оскільки в людських проблемах є духовний вимір, звернення до духовності може допомогти знайти особливі способи розуміння й вирішення найскладніших життєвих ситуацій.

Особливий інтерес учасників викликали питання духовно-психологічної підтримки комбатантів.