Продовжується реалізація навчально-підготовчого курсу «Кадетський корпус поліції», головна мета якого – надати можливість учням випускних класів Вінниччини безкоштовно пройти підготовку перед вступом до закладів вищої освіти системи МВС України.

Напередодні Великодня у Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочалися заняття для слухачів проєкту «Кадетський корпус поліції», які в майбутньому мріють опанувати професію поліцейського. Заняття проводяться досвідченими фахівцями з числа науково-педагогічного складу вишу.

Основні завдання проєкту «Кадетський корпус поліції» – допомогти старшокласникам правильно визначитися зі спеціальностями та спеціалізаціями майбутньої професії; відібрати найбільш вмотивованих учасників проєкту з урахуванням їх морально-етичних якостей та фізичних здібностей; адаптувати вступників до курсантського життя під час навчання.

Після завершення занять слухачів з наступаючим святом Великодня привітали представники керівного складу університету. Молодь пригостили святковим обідом та пасками.