Викладач кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Артем Білоусов та інспектор сектору ювенальної превенції міста Кривий Ріг Ілля Теймуров провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за темою «Опитування дітей-свідків» для курсантів третього курсу факультету №2.

Артем Білоусов та Ілля Теймуров обговорили з курсантами рекомендації щодо опитування дітей, які стали свідками або жертвами насильства, а також вчинили насильство. Інспектор сектору поділився власним досвідом, розповів, що важливо знати поліцейським, які спілкуються з дитиною, та як враховувати під час опитування або допиту психологічні особливості дітей різного віку, незалежно від їхнього процесуального статусу.