Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат психологічних наук, доцент Світлана Лозова взяла участь у циклі вебінарів Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Успішні публікації у Scopus та Web of Science», який було проведено науково-навчальним центром компанії  «Наукові Публікації».

Під час навчальних вебінарів були розглянуті головні аспекти публікаційної діяльності вченого в міжнародних наукометричних базах даних. Розкриті головні проблеми, з якими стикаються українські науковці в процесі написання статей для зарубіжних журналів.

За результатами проходження вебінару Світлана Лозова отримала сертифікат щодо підвищення кваліфікації в публікаційній сфері на 1 кредит ECTS (30 годин).