Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Людмила Парфентій зустрілася з учнями 11 класу Козацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області та провела профорієнтаційну бесіду щодо перспектив юридичної освіти в Україні. Учні отримали інформацію про можливості працевлаштування осіб із юридичною освітою та особливості роботи  нотаріуса,  прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта й працівника поліції. Доповідачка акцентувала увагу на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи, та з метою виявлення професійних здібностей провела експрес-анкетування випускників. Також  учні отримали інформацію про умови вступу й підготовки фахівців у Сумській філії ХНУВС  за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність» за контрактом і державним замовленням.

Сумська філія ХНУВС