Завідувачем кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Ігорем Ковальовим, доцентом цієї ж кафедри Миколою Боровиком проведено додаткові заняття з постійним та перемінним складом факультетів № 1 та № 4 із вдосконалення навичок тактичної медицини, відповідно до протоколу ТССС-MP для військовослужбовців, які не є парамедиками.

Під час занять розглядалися питання щодо вдосконалення навичок надання тактичної допомоги пораненому безпосередньо під обстрілом (червона зона), а також самодопомоги під час поранення. Відпрацьовувалися навички з надання допомоги пораненому в укритті (помаранчева зона) згідно алгоритму MARCH. Вивчені нормативні документи, що регламентують питання надання невідкладної медичної допомоги поліцейськими в умовах воєнного стану.