Підготовкою кадетів поліції займаються досвідчені представники науково-педагогічного складу Харківського поліцейського вишу.

Кадетів від імені ректора ХНУВС Валерія Сокуренка привітав проректор університету Анатолій Клочко й побажав вдалого та продуктивного дня. Щодо подальшого процесу навчання з кадетами поспілкувався начальник сектору організації відбору УКЗ ГУНП у Вінницькій області Олександр Замура.

Викладачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування, докторка філософії Наталія Грідіна провела для кадетів заняття на тему «Правовий статус Національної поліції. Права та обовʼязки поліцейських». Завідувач кафедри українознавства, доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний провів заняття з історії України, а з математики старша викладачка кафедри протидії кіберзлочинності Вікторія Рог. Також слухачів проєкту ознайомили з правовими підставами та порядком застосування фізичної сили, спецзасобів та вогнепальної зброї.

На наступному тижні на кадетів поліції очікують не менш важливі та цікаві заняття.