Курсанти першого курсу факультету № 1 пройшли онлайн-курс «Перша домедична допомога в умовах війни» на популярній інтернет-платформі «Prometheus». За результатами навчання здобувачі вищої освіти дізналися про алгоритм MARCHE та його складові, факти про кров, ознаки кровотечі та кровоспинні засоби, джгути та важливі принципи роботи з ними, основи зовнішнього масажу серця та методи зупинки немасивних кровотеч, дії для зігрівання потерпілого та опіках трьох ступенів, а також загальну хронологію надання допомоги. Опанували зупинку кровотечі першокурсники й методом накладання джгута або турнікету, тампонади та створення джгутів з підручних матеріалів, навчилися оцінювати свідомість постраждалого та звільняти дихальні шляхи, здійснювати зовнішній масаж серця, проводити огляд постраждалого та викликати швидку.

Вдосконалені й набуті компетентності за тематикою та змістом відповідають окремим темам навчальної дисципліни «Домедична підготовка», що є складовою частиною професійної підготовки за професією 5162 «Поліцейський», інтегрованою до навчальних планів підготовки бакалаврів в Харківському національному університеті внутрішніх справ за всіма галузями знань і спеціальностями.

Успішно виконавши всі завдання курсу, здобувачі вищої освіти отримали відповідні сертифікати про його завершення.