До 37-ї річниці Чорнобильської катастрофи для здобувачів вищої освіти факультетів № 1 і № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ відділом соціально-гуманітарної роботи було організовано і проведено виховний захід «Чорнобиль – одвічний слід в Україні». У заході взяли участь ліквідатори Чорнобильської катастрофи – полковник ЗСУ Валерій Перовознюк і полковник міліції Володимир Колесник.

У День Чорнобильської катастрофи ліквідатори згадують історичні події і побратимів, з якими пережили війну з невидимим ворогом – радіацією. Та скільки б років не пройшло, назавжди в серцях людей залишиться пам’ять про солдатів атомного фронту. Під час заходу гості поділилися з курсантами своїми спогадами тих часів, коли вони забезпечували охорону громадського порядку в районі аварії.

Курсанти подякували гостям заходу за тепле та щире спілкування, побажали міцного здоров’я, життєвої енергії, родинного затишку, щастя, миру, добра та злагоди.