Кафедрою теорії та історії держави і права для курсантів факультетів №№ 1, 2, 4 було проведено факультатив зі спецкурсу «Видатні постаті України». Обличчя історії України формують особистості. Це ті видатні історичні постаті, які залишили свій важливий внесок в історії і стали гордістю України. На лекційних та семінарських заняттях курсантів знайомили з видатними особистостями в історії України, їх внеском у формування української нації та державності. Спецкурс проводили професорка Юлія Загуменна, доценти Станіслав Іванов та Геннадій Дедурін. До підсумкової лекції «Видатні постаті України новітнього часу» долучився декан факультету № 1 Віталій Романюк, який наголосив на тому, що поглиблене ознайомлення з діяльністю видатних постатей минулого та сьогодення сприятиме передачі своєрідної естафети боротьби за незалежність України теперішнім поколінням, до лав яких активно долучаються і молоді правоохоронці.

Здобувачі вищої освіти виявили інтерес до лекційного курсу та брали активну участь у обговоренні питань, що розглядалися на семінарах.