Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ганна Довгополова провела профорієнтаційну зустріч зі старшокласниками Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей. Для чергової зустрічі тема захисту та популяризації європейських демократичних цінностей стала ключовою.

Під час заходу учасники обговорили місце й роль України серед інших держав Європи, що підкреслює європейський вибір нашої країни та сутність євроінтеграційних процесів. Діти поділилися своїм баченням та розумінням європейських цінностей, чи є вони близькими та зрозумілими для них.

Доцентка кафедри ознайомила майбутніх абітурієнтів з основними напрямами підготовки здобувачів вищої освіти в Сумській філії ХНУВС, оскільки саме правознавці та правоохоронці стоять на захисті європейських прав кожного громадянина в нашій державі.

Сумська філія ХНУВС