Цього року минає 37 років з моменту найбільшої в історії аварії в ядерній енергетиці. Катастрофа забрала життя багатьох людей і завдала непоправної шкоди екології. У грудні 2016 року Генасамблея ООН проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам’яті про Чорнобильську катастрофу. Відтоді цього дня щороку вшановують усіх людей, які загинули чи постраждали від цієї катастрофи, а також вшановують ліквідаторів наслідків аварії. Чергове засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики було присвячено цим катастрофічним подіям. У зустрічі взяли участь завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 ХНУВС Ірина Панова, керівниця наукового гуртка Вікторія Мельник, студенти та викладачі кафедри.

У заході взяв участь доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ігор Панов, який безпосередньо брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС. Ігор Олексійович розповів присутнім про масштабну пожежу та тривалу боротьбу з аварійною ситуацією. Завжди потрібно пам’ятати тих, хто віддавав свої життя заради майбутнього.