Старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Руслан Чича взяв участь у міжвідомчій науково-практичній конференції «Кримінальне судочинство: сучасний стан та перспективи розвитку», яка пройшла на базі Національної академії внутрішніх справ. Під час конференції розглядалися актуальні питання досудового розслідування, документування воєнних злочинів, захисту прав учасників кримінального провадження та інші. У конференції взяли участь представники судової гілки влади, підрозділів досудового розслідування, вищих навчальних закладів. Руслан Чича виступив із доповіддю на тему «Особливості початку досудового розслідування воєнних злочинів» та під час дискусії відповів на запитання присутніх.