Відбулося чергове oнлайн-засідання наукового гуртка кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету №6, присвячене питанням проведення студентами науково-дослідницької роботи. Керівник гуртка доцент кафедри кібербезпеки та DATA-технологій Володимир Тулупов та гуртківці розглянули напрями науково-дослідницьких пошуків до Міжнародної науково-практичної конференції «Протидія кіберзлочинності та торгівлі людьми», яка відбудеться онлайн у травні у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Завідувач кафедри кібербезпеки та DATA-технологій Юрій Гнусов звернув увагу студентів на дотриманні принципів академічної доброчесності та поінформував про особливості навчання в сучасних освітніх ІТ-програмах, які допомагають початківцям отримати необхідні навички.

Під час засідання виступив студент Богдан Мороз із доповіддю на тему «Деякі методи отримання інформації у кіберпросторі».