Формування самокерованої, самостійної особистості, здатної управляти розвитком власних здібностей, підвищенням свого професійного і культурного рівня – актуальна проблема сучасності. Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка та викладачі цієї ж кафедри Валентина Почуєва, Лариса Сазанова, Олег Гончарук та Артем Білоусов взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Guiding Students to Take Charge of Their Learning», організованому та проведеному видавництвом MM Publications в Україні та компанією «Лінгвіст». Викладачі отримали поради як організувати освітній процес методично правильно та які стратегії можуть сприяти формуванню у студентів здатності навчатися автономно.