Старша викладачка кафедри соціології і психології факультету № 6 Надія Чепелєва провела профорієнтаційну онлайн-зустріч з батьками, учнями і вчителями випускних класів Харківської загальноосвітньої школи № 154.

Викладачка розповіла про історію університету, його структуру та особливості вступу. Учасники цікавилися факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка, умовами навчання та побуту, роботою підготовчих курсів, кафедри військової підготовки, перспективами працевлаштування. Умовами вступу цікавилися і батьки, які хочуть отримати другу вищу освіту за ступенем магістр.

Надія Ігорівна звернула увагу на формулу правильного вибору професії: «Хочу – Можу – Треба». Адже «Хочу» – це професія, яка подобається; «Можу» – це здібності, можливості і стан здоров'я, необхідні для обраного фаху; «Треба» – попит на обрану професію на ринку праці, а також наголосила, що враховуючи всі компоненти, вибір фаху буде дійсно зваженим та успішним.

Учасники онлайн-зустрічі отримали контакти приймальної комісії університету для більш докладної інформації про виш.