У м. Бровари відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO. У змаганнях взяли участь курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ, які посіли наступні призові місця:

• ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету №1 Денис Фуртас у ваговій категорії 75 кг, у розділі лоу-кік;
  • ІІІ місце – курсант 1 курсу факультету №1 Данило Чаборов у ваговій категорії 75 кг, у розділі К-1;
  • ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 1 Валерій Горпенко у ваговій категорії 63,5 кг, у розділі К-1;
  • ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету №1 Микита Бондар у ваговій категорії 60 кг, у розділі К-1;
  • ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету №2 Дмитро Шелесько у ваговій категорії 57 кг, у розділі К-1.

Підготували курсантів до змагань старші викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету №3 Дмитро Константинов і Руслан Кушніренко.