Здобувачі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ активно беруть участь у цікавих проєктах і програмах, які організовують та проводять відділ молодіжної політики та молодіжний центр «Романтика» Сумської міської ради.
Упродовж березня-квітня команди філії долучилися до «Дебатної ліги», які проводилися серед представників молодіжних команд міста Суми. Під час зустрічей обговорювалися різні теми: «Чи має Україна вступати в ЄС?», «Головна ознака українців – українська мова?» тощо. Наші учасники активно та продуктивно працювали, висловлювали та ділилися своїми думками.
З перших днів команду студентів спеціальності 081 «Право» очолили Аль Хататнех Месун (3 курс) та Білокур Іван (2 курс). У фіналі Сумську філію представила команда курсантів 1 курсу у складі Вікторії Ярової, Андрія Левченка та Володимира Коржа, які здобули перемогу, посівши призове третє місце. Команда курсантів була нагороджена солодощами та квитками до кінотеатру «Планета Кіно».

Сумська філія ХНУВС