Збірна команда факультетів №1 та №4 ХНУВС взяла участь у «Благодійному турнірі з кросфіту на підтримку ЗСУ», де учасники продемонстрували свої спортивні здібності в різних силових конкурсах і вправах. За результатами турніру команда університету виборола четверте місце та гідно представила університет, серед учасників якого були спортивні клуби, силові структури системи МВС тощо.
Захід відбувся у межах відкриття туристичного сезону у місті Кам’янець-Подільський за сприяння відділу молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, патрульної поліції в м. Кам'янець-Подільський Управління патрульної поліції в Хмельницькій області, БО «БФ В. Черняка "ДоброМобіль"», СК «CrossBox».