У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжується реалізація молодіжного проєкту «Кадетський корпус поліції». Головні учасники якого – вмотивовані випускники Вінниччини, які мають на меті пройти підготовку перед вступом до закладів вищої освіти системи МВС України.

Вдале поєднання теоретичних і практичних занять, які проводяться досвідченими викладачами університету та працівниками практичних підрозділів ГУНП у Вінницькій області дають можливість слухачам проєкту «Кадетський корпус поліції» краще зрозуміти особливості навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання. Підготовка до успішного складання предметів НМТ поєднується з ознайомленням учнів зі специфікою служби в різних підрозділах Національної поліції України. Працівники поліції розповіли слухачам про специфіку роботи слідчого, експерта-криміналіста, працівників полку особливого призначення та спеціального підрозділу «КОРД». Особлива увага під час занять була приділена військово-патріотичному вихованню учнівської молоді.