За сприяння начальниці відділу освіти Новоселицької міської ради Чернівецької області Аделіни Руснак відбулась зустріч із учнями ліцеїв №№1, 2, 3 м. Новоселиця та Маршинецького й Зеленогайського ліцеїв Новоселицької територіальної громади. У зустрічі взяли участь завідувачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету №4 Тетяна Гудзь, доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету №2 Оксана Мельничук, провідна фахівчиня факультету №1 Лілія Жиронкіна, курсанти університету, директор ліцею №1 м. Новоселиця Олег Петров, класні керівники навчальних закладів середньої освіти. На зустрічі обговорювались особливості вступної кампанії у 2023 році.
Представники університету ознайомили майбутніх вступників з історією університету, його відомими випускниками, цьогорічними умовами вступу, як на факультети за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб, перспективами працевлаштування після закінчення ХНУВС. Для старшокласників у презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти. Курсанти також поспілкувались із випускниками шкіл, розповіли їм про навчання, поділились власним досвідом вступу до Харківського поліцейського вишу.
Загалом у заході взяли участь більше 150 випускників.