Працівниками кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету №3 Харківського національного університету внутрішніх справ – доцентом кафедри Тихіном Шевченком, старшим викладачем кафедри Олександром Скляром і викладачкою кафедри Анною Циркуленко проведено квестове практичне заняття із курсантами других і третіх курсів. На занятті вирішувалися квестові завдання з пошуку та затримання озброєних злочинців і ворожих диверсійних груп у лісистій місцевості. Курсанти вдосконалювали навички проведення пошукових заходів, комунікації з використанням засобів зв’язку, а також тактику дій під час переміщення у лісі, опановували тактичні маневри. Для якісного моделювання ситуаційного завдання використовувалися імітаційні засоби ураження.