Під керівництвом доцентки кафедри кримінального права та кримінології факультету №6 ХНУВС Ірини Луценко відбулося засідання наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології, в якому взяв участь завідувач кафедри доктор юридичних наук, професор Вадим Харченко.

Темою засідання обрано «Принцип "Non bis in idem"», що було висвітлино в контексті співвідношення адміністративної та кримінальної відповідальності. Розглянуто вітчизняні закони, якими передбачено цей принцип, його міжнародне закріплення, а також підстави використання його на практиці. Під час обговорення теми студенти ставили запитання доповідачу, на які отримали вичерпні відповіді.

Наприкінці засідання керівниця наукового гуртка наголосила на дотриманні студентами правил доброчесності під час наукової діяльності та навчання.