Відбулась робоча зустріч завідувача кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Сергія Ткаченка та начальника кафедри фінансового забезпечення військ Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Аліма Сизова. Обговорили питання підготовки фахівців для підрозділів фінансово-економічного забезпечення Національної поліції України та Збройних сил України, а також посилення взаємодії між закладами вищої освіти. Проведено було бінарне заняття, під час якого  розглядалися питання економічної безпеки, вдосконалення господарської діяльності та попередження зловживанням під час державних закупівель, що надало можливість посилити як рівень фінансової грамотності, так і рівень фахової підготовки курсантів.