Доцентка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету №1 ХНУВС Тетяна Орлова за підтримки заступниці директора з виховної роботи, вчительки основ правознавства Олени Бивалої провела онлайн зустріч-семінар на тему «Основи правильного обрання майбутньої спеціальності випускниками. Особливості професії юриста. Переваги навчання курсантів і студентів ХНУВС» з учнями старших і випускних класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №138 Харківської міської ради. Тетяна Орлова розповіла майбутнім вступникам про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Старшокласники також дізналися про побут і дозвілля курсантів, наукові гуртки і спортивні секції, що діють у виші, про перспективи подальшого працевлаштування. Викладачка роз’яснила особливості вступної кампанії у 2023 році та навела алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти системи МВС.