Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС Наталія Горбач і курсанти першого курсу факультету №2 Валерія Дегтярьова та Федір Кірєєв провели профорієнтаційну бесіду з учнями 10 класу Вінницького ліцею №10 про правила прийому до університету та за якими спеціальностями здійснюється підготовка кадрів у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання. У заході взяла участь заступниця директора з виховної роботи Ганна Бондар. Ліцеїсти поспілкувалася з курсантами, які розповіли про переваги навчання в університеті, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, подальше навчання за обраними спеціальностями тощо. Вони поділилися власним досвідом, отриманим під час вступу до вишу та навчання у ньому.