Старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ, капітан поліції Олександр Скляр пройшов курс «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів», підготовлений за підтримки Американської Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS в Україні, Центру забезпечення якості освіти НаУКМА в межах реалізації проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти».

Під час навчання опрацьовані теоретичні аспекти академічної доброчесності та фактори, що безпосередньо впливають на культуру академічної доброчесності здобувачів вищої освіти, набуто навичок застосовування теоретичних знань на практиці у викладанні та науковому керівництві.

За результатами проходження модулів та успішного складання підсумкових тестів Олександр Скляр отримав сертифікат.