У межах навчальної дисципліни «Клінічна психологія» доцентка кафедри соціології та психології ХНУВС Ірина Жданова провела для студентів бінарне лекційне заняття в інтерактивній формі на тему «Діяльність психолога в системі раннього втручання». У заході взяла участь директорка Інституту раннього втручання, докторка психологічних наук, старша наукова співробітниця Ганна Кукуруза. Заняття мало відкритий характер: на ньому також були присутні слухачі магістратури. Під час зустрічі здобувачі вищої освіти дізналися про історію становлення системи раннього втручання в Україні, теоретичні основи, основні цілі та принципи раннього втручання, ознайомилися з трансдисциплінарною моделлю роботи з сім’ями дітей з особливостями розвитку та роллю психолога в команді раннього втручання. Розповідь лекторки супроводжувалася презентацією, наводилися приклади з практичної роботи. Студенти та магістри виявили зацікавленість темою, активно відповідали на запитання лекторки, дискутували, давали зворотний зв’язок.