Доцент кафедри конституційного і міжнародного права Євгенія Логвиненко разом із начальником служби у справах дітей Кам’янець-Подільської міської ради Лілією Бевз провели бінарне заняття з дисципліни «Конституційне право» для курсантів першого курсу факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ. Лілія Бевз розповіла про особливості захисту прав дітей на міському рівні, про те, чим займається служба у справах дітей. Це захист прав неповнолітніх; виявлення дітей, що опинилися у скрутних життєвих обставинах; контроль за здійсненням профілактичних та виховних заходів у навчальних закладах; облік неблагополучних сімей та дітей, що виховуються в них; надання правової та інформаційної допомоги населенню; моніторинг утримання та забезпечення інтересів дітей, що виховуються в дитячих будинках, інтернатах, прийомних сім’ях тощо. Особливу увагу було приділено взаємодії з Національною поліцією.