Курсанти другого курсу факультету № 4 разом із куратором доценткою кафедри конституційного і міжнародного права Євгенією Логвиненко взяли участь у тренінгу «Психологічна адаптація: боротьба зі страхами та самомотивація до дій».

Захід відбувся у межах проєкту «Вітрила твоєї Мрії», реалізованого ГО «Пролісок-Бердянськ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за підтримки Європейського Союзу.

Мета тренінгу – допомогти учасникам зрозуміти свої страхи, навчитися ефективно з ними боротися і знайти внутрішню мотивацію для досягнення своїх цілей. Учасники ознайомилися з концепціями цілей, самооцінки, самодисципліни та позитивного мислення.