Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Геращенко провела кураторську годину з курсантами однієї з груп на тему «Мої життєві цінності». Куратор зазначила, що життєві цінності мають наповнювати сенсом існування людини, збагачуючи її духовну сутність. Вони впливають на поведінку особистості лише тоді, коли глибоко усвідомлюються і сприймаються людиною як ціннісні орієнтації у системі людських потреб.

Тетяна Геращенко провела письмове опитування із визначення пріоритетності життєвих цінностей. У процесі анкетування з’ясувалося, що для курсантів сім’я (родина) є найціннішою. Переважна більшість респондентів у шкалі цінностей віддали перевагу сім’ї, дружбі й коханню, а матеріальне (гроші) – відійшло на другий план.

Сумська філія ХНУВС