Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Геращенко спільно з адвокатом Ради адвокатів Сумської області Віктором Кисельовим провела підсумкові заняття з логіки для студентів 1 курсу спеціальності «Право». Теми занять – «Гіпотеза і аргументація», «Доведення і спростування».

Під час зустрічі присутні обговорили структуру гіпотези, форми аргументації, види і правила доведення та спростування. Віктор Кисельов підкреслив виняткову значимість логічного мислення у професійній діяльності юриста. Формат запропонованого заняття дозволив розглянути практичне застосування логічних знань в адвокатській практиці.

Студенти закріпили вивчений матеріал з логіки та отримали нові знання, які вони застосують у своїй майбутній практичній діяльності.

Сумська філія ХНУВС