З майбутніми абітурієнтами м. Краматорськ Донецької області представниками факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено черговий профорієнтаційний онлайн-захід. Завідувачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Тетяна Гудзь розповіла майбутнім вступникам про особливості вступної кампанії 2023 року. У презентаційному форматі було надано інформацію про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про умови навчання та проживання курсантів, про спортивні секції та наукові гуртки, докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти системи МВС. Загалом у заходах взяли участь більше 70 випускників. Абітурієнти ставили багато запитань, як особисто – онлайн, так і в чаті. На всі запитання вони отримали вичерпні відповіді.