Здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ факультетів № 2 та № 3 взяли участь у міській молодіжній екологічній акції. Вона була організована відділом молодіжної політики Вінницької міської ради.

Захід став продовженням національній акції «За чисте довкілля», проведення яких є традиційним для всіх куточків України. Курсанти взяли участь у прибиранні сміття, обрізанні дерев і кущів та фарбуванні огорожі біля річки на території мікрорайону «Можайка». Захід також був підтриманий небайдужими місцевими жителями та дітьми, які за прикладом курсантів долучилися до прибирання.

Збереження безпеки навколишнього середовища – це те, що стосується усіх громадян України, а тим більше, молодих правоохоронців, які завжди мають бути напоготові охорони норм екологічного законодавства.