Викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Кальченко провела онлайн-зустріч з ліцеїстами 10-А класу Костянтинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5 Костянтинівської міської ради Донецької області.

Тетяна Кальченко розповіла про правила прийому до університету та за якими спеціальностями здійснюється підготовка у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Старшокласники також дізналися про умови проживання в гуртожитку, участь у наукових гуртках, спортивних секціях та перспективи працевлаштування.

Представниця університету поспілкувалася із заступником директора з виховної роботи Тетяною Осьмухою та залишила інформацію про університет для учнів ліцею та їх батьків.