Доцент кафедри педагогіки та психології Павло Червоний разом із курсантом 1 курсу факультету № 3 Євгенієм Ратошнюком провели зустріч з директором Агрономічненського ліцею Агрономічної сільської ради Вінницького району Наталією Ануфрієвою й провели профорієнтаційний захід. Майбутнім абітурієнтам вони надали інформацію про особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році за державним замовленням за спеціальністю «Психологія» та наголосили на перспективах подальшого працевлаштування у підрозділах Національної поліції України. Представники університету також звернули увагу майбутніх вступників, що портал для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua ще відкритий. На ньому можна заповнювати анкету кандидата на навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Під час зустрічі випускники переглянули відеоролик «Психолог – професія сучасності». Керівництво ліцею подякували представникам університету за змістовну та якісну профорієнтаційну роботу та відзначило подяками.