Курсанти факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках роботи Школи наукового лідерства разом із мешканцями міста Кам'янець-Подільський влаштували прибирання Смотрицького каньйону, який є справжньою природною перлиною міста. Кам'янець-Подільський здавна славиться своєю неповторною красою, яку створила природа, але, на жаль, не всі мешканці та гості міста залишають після свого відпочинку чистоту.

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ активно долучилися до благоустрою, щоб Кам’янець-Подільський був чистим і охайним. У місті також є велика кількість пам'яток архітектури, наприклад, порохові склади Яна де Вітте, які курсанти теж не обійшли увагою та прибрали унікальну архітектурну будову.

Такі акції, спрямовані на формування екологічної свідомості, мають значний єднальний та виховний потенціал, необхідний усім нам, особливо у період викликів воєнного стану.