Фізична культура є одним із найважливіших факторів у формуванні, зміцненні та збереженні здоров’я людині. На практичному занятті з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Білоус та багаторазова переможниця й призерка чемпіонатів України срібна призерка Всесвітньої Універсіади серед студентів, учасниця чотирьох Олімпійських ігор із лижних перегонів Тетяна Антипенко провела заняття «Підвищення мотивації студентів до систематичної активної роботи впродовж навчання» зі студентами 1 курсу, які навчаються за спеціальністю «Право».

Під час заняття студенти отримали вичерпну інформацію від Тетяни Білоус, яка розповіла про різновиди тренування у різних видах спорту й вміння підбирати оптимальні фізичні вправи для мозкової активності. Тетяна Антипенко акцентувала увагу здобувачів освіти на необхідності займатися фізичною культурою і спортом, що сприяють формуванню особистості майбутнього фахівця у процесі становлення його професійної компетенції та дала кілька порад із власного досвіду тренувань.

Бінарне заняття пройшло у теплій атмосфері, було цікавим і змістовним.

Сумська філія ХНУВС