Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павло Червоний провів профорієнтаційну зустріч із майбутніми випускниками Вінницького ліцею № 16 та поспілкувався з його директоркою Світланою Стрельбицькою. Він розповів про особливості вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році за державним замовленням за спеціальністю «Психологія». Павло Червоний звернув увагу ліцеїстів, що портал osvita.np.gov.ua для заповнення анкети кандидата на навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання ще відкрито. За допомогою слайдів учні дізналися, як знайти та заповнити анкету кандидата на навчання. Представник університету також відповів на запитання школярів щодо комплексної силової вправи як складової частини екзамену з фізичної підготовленості для абітурієнтів.